EPSON

Juodo rašalo taupymas, kai kasetėje lieka nedaug rašalo (tik Windows sistemoje)

Kai juodas rašalas eina į pabaigą, ir spalvoto rašalo kasetėse rašalo yra daugiau, nei juodo rašalo kasetėje, parodomas toliau pateiktas langas. Jis parodomas tik tuo atveju, jei kaip popieriaus tipas pasirinktas plain papers (paprastas popierius), o kaip Quality Option (Kokybės variantas) nustatytas Text (Tekstas).
Šiame lange jums siūloma rinktis: ar toliau naudoti juodą rašalą taip, kaip anksčiau, ar taupyti jį, maišant kitas spalvas juodos spalvos sukūrimui.
Spustelėkite mygtuką Yes (Taip), kad juoda spalva būtų sukuriama maišant kitas spalvas. Kitą kartą spausdindami panašų darbą pamatysite tokį patį langą.
Paspauskite mygtuką No (Ne), jei ir toliau norite spausdindami naudoti likusius juodus dažus. Kitą kartą spausdindami panašų darbą pamatysite tokį patį langą, ir vėl turėsite galimybę taupyti juodus dažus.
Paspauskite Disable this feature (Išjungti šią funkciją), kad toliau naudotumėte likusį juodą rašalą.