Geavanceerde scanopties / Scannen met behulp van de knoppen
De knoppen op de scanner (Start , Photo Print
, Scan to E-mail
en Scan to Web
) bieden u de mogelijkheid om met een druk op de knop gegevens te scannen en naar een toepassing of de EPSON-website voor het delen van foto's te sturen.
Wanneer u op de scanner op de knop Start drukt, wordt standaard EPSON Smart Panel gestart. In EPSON Smart Panel kunt u aan de knop Start
een specifieke toepassing koppelen. Wanneer u dan op deze knop drukt, wordt de scanner gestart en worden de gegevens naar de gekozen toepassing gezonden. Zie Een toepassing toewijzen in het venster EPSON Smart Panel voor meer informatie.
Met de knop Photo Print kunt u afbeeldingen (foto's of transparante materialen) scannen en afdrukken als een foto. De afbeeldingen worden gescand en vervolgens automatisch in hoge kwaliteit afgedrukt door slechts eenmaal op de knop Photo Print
op de scanner te drukken. Zie Werken met de knop Photo Print voor meer informatie.
Met de knop Scan to E-mail kunt u een afbeelding scannen en vervolgens een e-mailbericht versturen met de gescande afbeelding bijgevoegd. Wanneer u op deze knop van de scanner drukt, wordt de scanner gestart, de gescande afbeelding wordt overgebracht naar het voorgeselecteerde e-mailprogramma en vervolgens wordt de gescande afbeelding ingevoegd als bijlage bij een nieuw e-mailbericht. Zie Werken met de knop Scan to E-mail voor meer informatie.
Met de knop Scan to Web kunt u een afbeelding scannen en verzenden naar de EPSON-website voor het delen van foto's. Wanneer u op deze knop van de scanner drukt, wordt de scanner gestart en wordt de gescande afbeelding automatisch overgebracht naar deze website. Zie Werken met de knop Scan to Web voor meer informatie.
![]() | Opmerking voor Windows-gebruikers: |
![]() | 'Scannergebeurtenissen' wordt ondersteund door Windows Me, 98 en 2000. U kunt zelf de gewenste toepassing koppelen aan de knop op de scanner. Zie Een andere toepassing aan de knoppen toewijzen onder Windows voor meer informatie over het instellen van de knoppen. |
![]() Vorige |
![]() Volgende |